Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zwroty i reklamacje


1. Klient po uiszczeniu opłaty i otrzymaniu przesyłki ma obowiązek sprawdzenia jej zawartości w obecności pracownika firmy kurierskiej.

2. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki, powstałe podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru przesyłki w obecności pracownika firmy kurierskiej. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z pracownikiem firmy kurierskiej protokołu reklamacyjnego.

3. Produkt należy odesłać na adres firmy AGO MASZYNY DO SZYCIA Dawid Wojasiewicz wraz z otrzymaną fakturą VAT lub paragonem i protokołem reklamacyjnym.

4. Jeżeli klient posiada status konsumenta w rozumieniu art. 221 kodeksu cywilnego przysługuje mu zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. nr 22, poz. 271 z późn. zm.) prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, poprzez złożenie sprzedawcy stosownego oświadczenia na piśmie w terminie do 10 dni od dnia wydania klientowi produktu.

5. Z zakupionego produktu można zrezygnować w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki (bez podania przyczyny), zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów. Rezygnacja może nastąpić tylko wtedy, gdy produkt:

1) nie nosi śladów użytkowania,

2) nie został pozbawiony fabrycznego opakowania - folia - jeżeli takie posiadał,

3) nie został pozbawiony fabrycznego opakowania - pudełko - jeżeli takie posiadał,

4) nie został w inny sposób zniszczony.

Produkt należy odesłać do firmy AGO MASZYNY DO SZYCIA Dawid Wojasiewicz razem z otrzymanym dokumentem sprzedaży i numerem własnego konta bankowego. Firma AGO MASZYNY DO SZYCIA Dawid Wojasiewicz gwarantuje zwrot wartości produktu. Firma AGO MASZYNY DO SZYCIA Dawid Wojasiewicz nie przyjmuje przesyłek odsyłanych do siedziby firmy za pobraniem. Paczkę (odpowiednio zabezpieczoną) należy odesłać pod adres: AGO MASZYNY DO SZYCIA Dawid Wojasiewicz ul. Pomorska 31, 50-216 Wrocław. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy.

Do przesyłania zwracanych przedmiotów polecamy firmy kurierskie InPost oraz DPD, ponieważ kurierzy z tych firm przyjeżdżają do nas codziennie i paczki docierają bardzo szybko.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl