Stebnówka JACK A2 półautomatyczna przeznaczona do szycia lekkiego i średniego maszyna kompletna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stebnówka JACK A2 tak zwany półautomat czyli maszyna wyposażona w automatyczne obcinanie nici oraz pozycjonowanie igły. Wyposażona w cichy, energooszczędny silnik (Direct-Drive) zamontowany bezpośrednio na wale głównym maszyny. Maszyna posiada czytelny oraz łatwy w obsłudze panel zamontowany w głowicy a także zintegrowane, energooszczędne oświetlenie miejsca pracy (LED zamontowany obok igielnicy).
Przeznaczona do materiałów lekkich i średnich (dostępna podklasa do szycia materiałów cięższych), wyposażona w transport dolny ząbkowy.
Maszyna Kompletna: Stół + Nogi (podstawa) + Szufladka + Maszyna
Dostępne podklasy maszyny:
- A2-H - Maszyna do szycia cięższego
Najważniejsze parametry maszyny:
- prędkość szycia do 5000 ściegów na minutę
- długość ściegu do 5mm
- centralne smarowanie
- podnoszenie stopki 13mm (podnośnik kolanowy)
- system igieł DBx1 / 16x231
Funkcje automatyczne maszyny:
- automatyczne obcinanie nitki
- pozycjonowanie igły
Najważniejsze cechy maszyny:
1) Obcinanie nici:
Funkcja obcinania nici wpływa na efektywność pracy oraz zmniejsza koszt produkcji.

2) Panel kontrolny:
Bardzo łatwy w obsłudze panel kontrolny, dzięki któremu możemy ustawiać takie parametry jak:
- maksymalna prędkość (np. ustawiamy 1500 ściegów na minutę, mimo maksymalnego wciśnięcia pedału maszyna nie będzie szyła szybciej niż wcześniej ustalona prędkość)
- Pozycjonowanie igły - igła zawsze po zwolnieniu pedału będzie zatrzymywała się w górnej lub dolnej pozycji
- włączenie / wyłączenie obcinania nici
- funkcja RESET - przywracanie ustawień fabrycznych maszyny

3) Dodawanie ściegów:
Ściegi mogą być łatwo dodawane za pomocą przycisku umieszczonego obok igielnicy.

4) wbudowane oświetlenie LED:
Tuż przy igielnicy znajduje się oświetlenie LED które doświetla dokładne miejsce szycia

5) Ulepszone chłodzenie:
Dzięki najnowszej konstrukcji chłodzenie slinika zostało znacznie zwiększone co zapewnia dłuższą i bez awaryjną pracę.

Gwarancja:
- 12 miesięcy, gdy Nabywcą jest przedsiębiorstwo lub osoba prawna
- 24 miesiące, gdy Nabywcą jest osoba fizyczna
Dane techniczne
| Producent | JACK |
| Model maszyny | A2 |
| Prędkość szycia (SPM) | 5000 |
| Zastosowanie | Materiały lekkie i średnie |
| Długość ściegu | 5mm |
| Typ transportu materiału | Dolny ząbkowy |
| Dodawanie pojedyńczego ściegu | TAK |
| Wysokość podnoszenia stopki | 13mm |
| Automatyczne pozycjonowanie igły | TAK |
| Automatyczne obcinanie nici | TAK |
| System smarowania | Centralne |
| Moc silnika | 500W |
| Typ silnika | Direct-Drive |
| System igieł | DBx1 / 16x231 |
| Oświetlenie | LED |
