Stebnówka JACK A2C H półautomatyczna, maszyna kompletna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Premiera druga połowa 2025 roku
Stebnówka JACK A2C to najnowszy model z serii maszyn A2. Łączy sobą wszystkie najlepsze cechy poprzednich modeli udoskonalone o najnowsze osiągnięcia technologi. Maszyna otrzymała najnowszy system przekazywania napędu FST dzięki czemu posiada większą siłę przebijania oraz transportu materiału. Wyposażona w najnowszy silnik bez szczotkowy (Direct-Drive) Might Ape zamontowany bezpośrednio na wale głównym maszyny. Płyta sterująca Fortress zapewnia silnikowi stabilną i długą pracę bez względu na rodzaj szycia.
Maszyna Kompletna: Stół + Nogi (podstawa) + Szufladka + Maszyna
Dostępne podklasy maszyny:
- A2C - Maszyna do szycia lekkiego
Najważniejsze parametry maszyny:
- prędkość szycia do 5000 ściegów na minutę
- długość ściegu do 5mm
- centralne smarowanie
- podnoszenie stopki 13mm (podnośnik kolanowy)
- system igieł DBx1 / 16x231
Funkcje automatyczne maszyny:
- automatyczne obcinanie nitki
- pozycjonowanie igły
Gwarancja:
- 12 miesięcy, gdy Nabywcą jest przedsiębiorstwo lub osoba prawna
- 24 miesiące, gdy Nabywcą jest osoba fizyczna
Dane techniczne
| Producent | JACK |
| Model maszyny | A2C |
| Prędkość szycia (SPM) | 5000 |
| Zastosowanie | LEKKIE ŚREDNIE |
| Długość ściegu | 5mm |
| Typ transportu materiału | DOLNY-ZĄBKOWY |
| Dodawanie pojedyńczego ściegu | TAK |
| Wysokość podnoszenia stopki | 13mm |
| Automatyczne pozycjonowanie igły | TAK |
| Automatyczne obcinanie nici | TAK |
| System smarowania | CENTRALNE |
| Rodzaj miski olejowej | OTWARTA |
| Moc silnika | 500W |
| Typ silnika | Direct-Drive |
| System igieł | DBX1, 16x231 |
