Stebnówka JACK A6F-EH-PK automat igłowy transport wyposażona w puller
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Jack A6F to specjalistyczna maszyna jedno-igłowa wyposażona w transport ząbkowo-igłowy o powiększonym polu pracy (odległość między igłą a ramieniem to aż 30cm). Maszyna posiada wbudowany silnik energooszczędny zamontowany bezpośrednio na wale głównym maszyny (Direct-Drive), dzięki czemu silnik jest o 70@ bardziej energooszczędny w porównaniu do silników sprzęgłowych. Stebnówka posiada zamknięty układ smarowania co gwarantuje mniejsze zabrudzenie oleju a dzięki temu maszyna jest lepiej smarowana. Energooszczędne oświetlenie pola pracy LED zamontowane przy igielnicy. Maszyna wyposażona w puller odbierający materiał z ząbków
Maszyna Kompletna: Stół + Nogi (podstawa) + Szufladka + Maszyna
Dostępne podklasy maszyny:
- A6F-H - Maszyna do szycia cięższego
Najważniejsze parametry maszyny:
- długość ściegu do 4,5mm
- wysokość podnoszenia stopki do 13mm
- prędkość maszyny do 4000 ściegów / minutę
- centralne smarowani ( układ zamknięty)
- system igieł DBx1 / 16x231
- Port USB
Funkcje automatyczne:
- automatyczne ryglowanie początkowe i końcowe
- automatyczne podnoszenie stopki
- automatyczne obcinanie nitki
- pozycjonowanie igły
Najważniejsze cechy maszyny:
1) Wydłużony korpus:
Maszyna posiada wydłużony korpus do 30cm dzięki czemu dużo łatwiej szyje się większe powierzchnie materiałów (szczególnie użyteczne przy szyciu kołder, kurtek, patchworku)
,
2) Sucha igielnica:
Maszyna została wyposażona w specjalną igielnicę stworzoną ze specjalnego stopu węgla (o zwiększonej elastyczności i odporności na ścieranie). Zapewnia to w przyszłości brak możliwości zachlapania materiału olejem.

1) Panel sterowania:
Stebnówki JACK zostały wyposażone w prosty, czytelny oraz intuicyjny panel sterowania funkcjami maszyny

Gwarancja:
- 12 miesięcy, gdy Nabywcą jest przedsiębiorstwo lub osoba prawna
- 24 miesiące, gdy Nabywcą jest osoba fizyczna
Dane techniczne
| Producent | JACK |
| Model maszyny | A6F |
| Prędkość szycia (SPM) | 4000 |
| Zastosowanie | Materiały lekkie i średnie |
| Długość ściegu | 4,5mm |
| Typ transportu materiału | Igłowo-ząbkowy |
| Dodawanie pojedyńczego ściegu | TAK |
| Wysokość podnoszenia stopki | 13mm |
| Automatyczne pozycjonowanie igły | TAK |
| Automatyczne obcinanie nici | TAK |
| Automatyczne podnoszenie stopki | TAK |
| Automatyczne ryglowanie | TAK |
| Rygiel zaszewkowy | TAK |
| System smarowania | Centralne |
| Rodzaj miski olejowej | Zamknięta |
| Moc silnika | 500W |
| Typ silnika | Direct-Drive |
| System igieł | DBx1 / 16x231 |
| Oświetlenie | LED |
