Stebnówka JACK F5 do szycia lekkiego i średniego, maszyna kompletna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stebnówka Jack F5 to maszyna jedno-igłowa wyposażona w zintegrowany silnik zamontowany bezpośrednio na wale głównym tak zwany Direct-Drive. Przeznaczona jest do szycia lekkiego i średniego (dostępne podklasy do szycia cięższego). Posiada zintegrowane oraz energooszczędne oświetlenie (LED z regulacją natężenia światła) umieszczone przy igielnicy. Maszyna w standardzie posiada pozycjonowanie igły oraz funkcję dodawania pojedynczego ściegu.
Maszyna Kompletna: Stół + Nogi (podstawa) + Szufladka + Maszyna
Najważniejsze parametry maszyny:
- długość ściegu do 5mm
- wysokość podnoszenia stopki do 13mm (podnośnik kolanowy)
- prędkość maszyny do 5000 ściegów / minutę
- centralne smarowanie
- system igieł DBx1 / 16x231
Najważniejsze cechy maszyny:
1) ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ:
Wbudowany silnik umieszczony bezpośrednio na wale maszyny (Direct-Drive) zapewnia 71% oszczędności energii w porównaniu ze standardowym silnikiem sprzęgłowym. Maszyna wyposażona w tryb uśpienia, który podczas bezczynności usypia maszynę.

2) Panel kontrolny:
Bardzo łatwy w obsłudze panel kontrolny, dzięki któremu możemy ustawiać takie parametry jak:
- maksymalna prędkość (np. ustawiamy 1500 ściegów na minutę, mimo maksymalnego wciśnięcia pedału maszyna nie będzie szyła szybciej niż wcześniej ustalona prędkość)
- Pozycjonowanie igły - igła zawsze po zwolnieniu pedału będzie zatrzymywała się w górnej lub dolnej pozycji
- funkcja RESET - przywracanie ustawień fabrycznych maszyny

3) Dodawanie ściegów:
Ściegi mogą być łatwo dodawane za pomocą przycisku umieszczonego obok igielnicy.

4) Dostępne podklasy:
- F4 - Maszyna przeznaczona do szycia materiałów lekkich i średnich
- F4-H - Maszyna przeznaczona do szycia materiałów ciężkich
- F4-H-7 - Maszyna przeznaczona do szycia materiałów ciężkich,długość ściegu do 7mm
- F4-HL-7 - Maszyna przeznaczona do szycia materiałów ciężkich, długość ściegu do 7mm, powiększony chwytacz

5) Czujnik bezpieczeństwa:
Czujnik wbudowany w maszynę, który w momencie prowadzenia prac serwisowych odłącza maszynę zapewniając bezpieczeństwo operatorowi.

Gwarancja:
- 12 miesięcy, gdy Nabywcą jest przedsiębiorstwo lub osoba prawna
- 24 miesiące, gdy Nabywcą jest osoba fizyczna
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Producent | JACK |
| Model maszyny | f4 |
| Prędkość szycia (SPM) | 5000 |
| Zastosowanie | Materiały lekkie i średnie |
| Długość ściegu | 5mm |
| Typ transportu materiału | Dolny ząbkowy |
| Dodawanie pojedyńczego ściegu | TAK |
| Wysokość podnoszenia stopki | 13mm |
| Automatyczne pozycjonowanie igły | TAK |
| System smarowania | Centralne |
| Moc silnika | 500W |
| Typ silnika | Direct-Drive |
| System igieł | DBx1 / 16x231 |
| Oświetlenie | LED |
