Stebnówka JACK H6 automat do szycia ciężkiego, maszyna kompletna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Jack H6 to stebnówka wyposażona w podwójny transport materiałów stopkowo-ząbkowy, dzięki czemu bezproblemowo radzi sobie z materiałami ciężkimi takimi jak skaj, skóra oraz materiały tapicerskie. Silnik Direct-Drive zamontowany bezpośrednio na wale głównym maszyny o mocy 750W zapewnia komfortową pracę. Maszyna wyposażona w funkcje automatyczne oraz oświetlenie LED zamontowane przy igielnicy.
Maszyna Kompletna: Stół + Nogi (podstawa) + Szufladka + Maszyna
ajważniejsze parametry maszyny:
- długość ściegu do 8mm
- wysokość podnoszenia stopki do 16mm
- prędkość maszyny do 2000 ściegów / minutę
- centralne smarowanie
- system igieł DPx17 / 135x17
Funkcje automatyczne:
- automatyczne ryglowanie początkowe i końcowe
- automatyczne podnoszenie stopki
- automatyczne obcinanie nitki
- pozycjonowanie igły
Najważniejsze cechy maszyny:
1) Wysoka wydajność:
Zastosowanie transportu stopkowo-ząbkowego umożliwia szycie nawet najgrubszych materiałów tapicerskich.

1) Czytelny panel:
Maszyna posiada bardzo prosty w obsłudze oraz czytelny i intuicyjny panel sterowania funkcjami maszyny
Gwarancja:
- 12 miesięcy, gdy Nabywcą jest przedsiębiorstwo lub osoba prawna
- 24 miesiące, gdy Nabywcą jest osoba fizyczna
Dane techniczne
| Producent | JACK |
| Model maszyny | H6-CZ-4 |
| Prędkość szycia (SPM) | 2000 |
| Zastosowanie | Materiały ciężkie |
| Długość ściegu | 8mm |
| Typ transportu materiału | stopkowo-ząbkowy |
| Dodawanie pojedyńczego ściegu | TAK |
| Wysokość podnoszenia stopki | 16mm |
| Automatyczne pozycjonowanie igły | TAK |
| System smarowania | Centralne |
| Moc silnika | 750W |
| Typ silnika | Direct-Drive |
| System igieł | DPx17 / 135x17 |
| Oświetlenie | LED |
