Stebnówka JACK JK-58750B -003 dwuigłowa z wyłącznymi igłami, duży chwytacz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Jack JK-58750B to stebnówka dwuigłowa wyposażona w silnik Direct Drive zamontowany bezpośrednio na wale głównym maszyny. Maszyna posiada możliwość wyłączania igły dzięki czemu możliwe jest szycie idealnych kątów prostych. Maszyna posiada zamkniętą miskę olejową oraz czytelny i intuicyjny panel sterowania maszyną. Maszyna wyposażona jest w duże chwytacze
Maszyna Kompletna: Stół + Nogi (podstawa) + Szufladka + Maszyna
Kod 003 oznacza podklasę do materiałów lekkich - średnich
Kod 005 oznacza podklasę do materiałów cięższych ( Jeans )
Najważniejsze parametry maszyny:
- długość ściegu do 7mm
- wysokość podnoszenia stopki do 13mm
- prędkość maszyny do 3000 ściegów / minutę
- centralne smarowanie
- system igieł DPx5 135x5
- zamknięty układ smarowania
- rozstaw igieł: 6,4 mm (standard) na zamówienie dostępne inne rozstawy
Gwarancja:
- 12 miesięcy, gdy Nabywcą jest przedsiębiorstwo lub osoba prawna
- 24 miesiące, gdy Nabywcą jest osoba fizyczna
Dane techniczne
| Producent | JACK |
| Model maszyny | JK-58750B-003 |
| Prędkość szycia (SPM) | 3000 |
| Zastosowanie | materiały lekkie-średnie |
| Długość ściegu | 7mm |
| Typ transportu materiału | ząbkowo - igłowy |
| Dodawanie pojedyńczego ściegu | tak |
| Wysokość podnoszenia stopki | 7/13mm |
| Automatyczne pozycjonowanie igły | tak |
| System smarowania | centralne |
| Rodzaj miski olejowej | zamknięta |
| Moc silnika | 500W |
| Typ silnika | Direct-Drive |
| System igieł | DPx5/135x5 |
| Oświetlenie | LED |
