Stebnówka JUKI DDL-7000A automatyczna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stebnówka Juki DDL-7000A to maszyna wyposażona w silnik Servo zamontowany bezpośrednio na wale głównym (Direct-Drive) Taki silnik zapewnia dużo mniejsze zużycie energii elektrycznej z porównaniu ze standardowym silnikiem sprzęgłowym. Maszyna posiada czytelny panel operacyjny zamontowany w głowicy (nie tak jak w poprzednich modelach nad głowicą).
Automatyczne funkcje takie jak podnoszenie stopki, obcinanie nici i ryglowania bardzo przyśpieszają pracę i ułatwiają procesy szycia.
Najważniejsze funkcje maszyny:
- Automatyczne podnoszenie stopki
- automatyczne ryglowania
- automatyczne pozycjonowanie igły
- automatyczne obcinanie nici
Najważniejsze parametry maszyny:
- długość ściegu do 5mm
- wysokość podnoszenia stopki do 13mm
- prędkość maszyny do 5000 ściegów / minutę
- centralne smarowanie
- system igieł DPx5/ 135x5
Gwarancja:
- 12 miesięcy, gdy Nabywcą jest przedsiębiorstwo lub osoba prawna
- 24 miesiące, gdy Nabywcą jest osoba fizyczna
Dane techniczne
| Producent | JUKI |
| Model maszyny | DDL-7000A |
| Prędkość szycia (SPM) | 5000 |
| Zastosowanie | materiały lekkie-średnie |
| Długość ściegu | 5mm |
| Typ transportu materiału | dolny ząbkowy |
| Dodawanie pojedyńczego ściegu | tak |
| Wysokość podnoszenia stopki | 13 |
| Automatyczne pozycjonowanie igły | tak |
| Automatyczne obcinanie nici | tak |
| Automatyczne podnoszenie stopki | tak |
| Automatyczne ryglowanie | tak |
| Rygiel zaszewkowy | tak |
| System smarowania | centralne |
| Moc silnika | 500W |
| Typ silnika | Direct-Drive |
| System igieł | DPx5/135x5 |
