Stebnówka JUKI DDL-8000A Maszyna Automatyczna, Kompletna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
JUKI DDL-8000A to najnowocześniejsza stebnówka marki JUKI. Maszyna jedno igłowa o dużej prędkości szycia wyposażona w napęd Direct-Drive podklasa -MS przeznaczona do szycia lekkiego i średniego natomiast podklasa -SH do szycia cięższego.
Maszyna Kompletna: Stół + Nogi (podstawa) + Szufladka + Maszyna
Najważniejsze parametry maszyny:
- długość ściegu do 5mm
- wysokość podnoszenia stopki do 13mm
- prędkość maszyny do 5000 ściegów / minutę
- centralne smarowanie
- system igieł DPx5/ 135x5
- zamknięty układ smarowania
- port USB umożliwia zasilanie urządzeń zewnętrznych (ładowanie telefonu komórkowego)
Funkcje automatyczne:
- automatyczne ryglowanie początkowe i końcowe
- automatyczne podnoszenie stopki
- automatyczne obcinanie nitki
- pozycjonowanie igły
Gwarancja:
- 12 miesięcy, gdy Nabywcą jest przedsiębiorstwo lub osoba prawna
- 24 miesiące, gdy Nabywcą jest osoba fizyczna
Dane techniczne
| Producent | JUKI |
| Model maszyny | DDL-8000A |
| Prędkość szycia (SPM) | 5000 |
| Zastosowanie | Materiały lekkie i średnie |
| Długość ściegu | 5mm |
| Typ transportu materiału | Dolny ząbkowy |
| Dodawanie pojedyńczego ściegu | TAK |
| Wysokość podnoszenia stopki | 13mm |
| Automatyczne pozycjonowanie igły | TAK |
| Automatyczne obcinanie nici | TAK |
| Automatyczne podnoszenie stopki | TAK |
| Automatyczne ryglowanie | TAK |
| Rygiel zaszewkowy | TAK |
| System smarowania | Centralne |
| Moc silnika | 500W |
| Typ silnika | Direct-Drive |
| System igieł | DPx5 / 135x5 |
| Oświetlenie | LED |
