Stebnówka JUKI DDL8700
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stebnówka JUKI DDL8700 jest to jeden z najstarszych i najpopularniejszych modeli maszyn przemysłowych na świecie. Maszyna powszechnie urzywana w zakładach krawieckich, wzorcowniach, punktach napraw odzieży.
Najważniejsze Parametry maszyny:
- długość ściegu do 5mm
- wysokość podnoszenia stopki do 13mm (podnośnik kolanowy)
- prędkość maszyny do 5000 ściegów / minutę
- centralne smarowanie
- system igieł DPx5/135x5
- skok igły: 30,7mm
Dane techniczne
| Producent | JUKI |
| Model maszyny | DDL8700 |
| Prędkość szycia (SPM) | 5000 |
| Zastosowanie | materiały lekkie-średnie |
| Długość ściegu | 5mm |
| Typ transportu materiału | dolny ząbkowy |
| Wysokość podnoszenia stopki | 13mm |
| System smarowania | centralne |
| Moc silnika | 500W |
| Typ silnika | servo |
| System igieł | DPx5/135x5 |
