Stebnówka Jack 5559F z odkrawaczem i funkcjami automatycznymi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stebnówka 1-igłowa z odkrawaczem (1/8 cala czyli około 3,2 mm lub 1/4 cala czyli około 6,4mm ) i funkcjami automatycznymi oraz energooszczędnym silnikiem wbudowanym w głowicę (Direct Drive), który gwarantuje cichą i niezawodną pracę oraz mniejsze zużycie energii elektrycznej. maszyna wyposażona w transport dolny ząbkowy.
Stebnówka JACK JK-5559G posiada wbudowany panel operacyjny z informacjami głosowymi w języku angielskim, a także podświetlenie LED umieszczone przy igielnicy (z możliwością 3-stopniowej regulacji natężenia światła). Gniazdo USB umożliwia podłączenie urządzeń zewnętrznych ( ładowanie telefonu komórkowego).
Centralne smarowanie (tradycyjna miska olejowa).
Maszyna Kompletna: Stół + Nogi (podstawa) + Szufladka + Maszyna
Najważniejsze parametry maszyny:
- długość ściegu do 5mm
- wysokość podnoszenia stopki do 13mm
- prędkość maszyny do 4000 ściegów / minutę
- centralne smarowanie
- system igieł DBx1 / 16x231
- port USB do podłączenia urządzeń zewnętrznych
Funkcje automatyczne maszyny:
- automatyczne ryglowanie początkowe i końcowe
- automatyczne podnoszenie stopki
- automatyczne obcinanie nici
- pozycjonowanie igły
Stebnówki z odkrawaczem stosuje się głównie tam, gdzie konieczne jest utrzymanie stałej odległości szwu od krawędzi z równoczesnym jej wyrównaniem za pomocą bocznego noża (działającego podobnie jak w owerlokach). W szczególności maszyny tego typu zalecane są do szycia takich elementów odzieży jak: kołnierzyki, mankiety, patki kieszeni.
Gwarancja:
- 12 miesięcy, gdy Nabywcą jest przedsiębiorstwo lub osoba prawna
- 24 miesiące, gdy Nabywcą jest osoba fizyczna
Dane techniczne
| Producent | JACK |
| Model maszyny | JK-5559G |
| Prędkość szycia (SPM) | 4000 |
| Zastosowanie | MATERIAŁY LEKKIE I ŚREDNIE |
| Długość ściegu | 5mm |
| Typ transportu materiału | DOLNY ZĄBKOWY |
| Dodawanie pojedyńczego ściegu | TAK |
| Wysokość podnoszenia stopki | 13mm |
| Automatyczne pozycjonowanie igły | TAK |
| Automatyczne obcinanie nici | TAK |
| Automatyczne podnoszenie stopki | TAK |
| Automatyczne ryglowanie | TAK |
| Rygiel zaszewkowy | TAK |
| System smarowania | CENBTRALNE |
| Rodzaj miski olejowej | OTWARTA |
| Moc silnika | 500W |
| Typ silnika | Direct-Drive |
| System igieł | DBx1 16x231 |
| Oświetlenie | LED |
