Stebnówka Krafft KF-1510J potrójny transport, wzór JUKI, maszyna kompletna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Krafft (Kraft) KF-1510J to stebnówka z potrójnym transportem: stopkowo-ząbkowo-igłowym. Maszyna przeznaczona do szycia materiałów ciężkich (skóra, skaj, tapicerka meblowa i samochodowa, materiały techniczne). W maszynie znajduje się specjalne sprzęgło które zabezpiecza igły i chwytacze przed uszkodzeniem. Chwytacz w maszynie jest poziomy o dużej pojemności co umożliwia nawinięcie większej ilości nitki na szpulkę jest to bardzo ważne przy szyciu grubymi nićmi. Na górnej pokrywie maszyny znajduje się pokrętło służące do regulacji wzniosu stopki wewnętrznej, dzięki niemu możemy dokładnie wyregulować parametry transportu w zależności od szytego materiału. Maszyna posiada smarowanie automatyczne chwytaczy oraz knotowe mechanizmów transportu.
Maszyna Kompletna: Stół + Nogi (podstawa) + Szufladka + Maszyna
Najważniejsze parametry maszyny:
- długość ściegu do 9mm
- wysokość podnoszenia stopki do 16mm
- prędkość maszyny do 2500 ściegów / minutę
- centralne smarowanie
- system igieł DPx17 /135x17
- silnik Servo 750W
- grubość igły od 125 do 180 Nm
- grubość nici: Nm=60/3~20/3
Gwarancja:
- 12 miesięcy, gdy Nabywcą jest przedsiębiorstwo lub osoba prawna
- 24 miesiące, gdy Nabywcą jest osoba fizyczna
Dane techniczne
| Producent | Krafft |
| Model maszyny | KF-1510J |
| Prędkość szycia (SPM) | 2500 |
| Zastosowanie | Materiały ciężkie |
| Długość ściegu | 9mm |
| Typ transportu materiału | Potrójny: ząbkowo-igłowo-stopkowy |
| Wysokość podnoszenia stopki | 16mm |
| Automatyczne pozycjonowanie igły | TAK |
| System smarowania | Centralne + knotowe |
| Moc silnika | 750W |
| Typ silnika | SERVO |
| System igieł | DPx17 / 135x17 |
| Oświetlenie | LED |
