Stebnówka Krafft KF-640-H7 -D4 podwójny transport, silnik 750W, maszyna kompletna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Krafft (Kraft) KF-640-H7-D4 jest to uniwersalna maszyna tapicersko-kaletnicza z wbudowanym napędem Direct-Drive bezpośrednio w głowicę maszyny.Posiada wydłużone ramię (odległość między igłą a korpusem) do 37cm oraz funkcje automatyczne. Taki silnik w standardzie zapewnia pozycjonowanie igły. Maszyna wyposażona w podwójny transport ząbkowo-stopkowy, który ułatwia szycie wielu warstw materiału. Stebnówka posiada czytelny panel operacyjny wbudowany w głowicę maszyny oraz oświetlenie LED pola pracy.
Maszyna Kompletna: Stół + Nogi (podstawa) + Szufladka + Maszyna
Dostępne podklasy modelu KF-206
- KF-0303-D1 - maszyna z podwójnym transportem, silnik Direct-Drive, 750W
- KF-3030-D4 - maszyna z podwójnym transportem, silnik Direct-Drive, 750W, funkcje automatyczne,
- KF-640-H7-D4 - maszyna z podwójnym transportem, silnik direct-Drive, 750W funkcje automatyczne, wydłużone ramię (między igłą a ramieniem) do 37 cm,
Funkcje automatyczne maszyny:
- automatyczne ryglowanie początkowe i końcowe
- automatyczne podnoszenie stopki
- automatyczne obcinanie nici
- pozycjonowanie igły
Najważniejsze parametry maszyny:
- długość ściegu do 8mm
- wysokość podnoszenia stopki do 16mm
- prędkość maszyny do 2000 ściegów / minutę
- centralne smarowanie
- system igieł DPx17 /135x17
- silnik Direct-Drive 750W
- pozycjonowanie igły
Gwarancja:
- 12 miesięcy, gdy Nabywcą jest przedsiębiorstwo lub osoba prawna
- 24 miesiące, gdy Nabywcą jest osoba fizyczna
Dane techniczne
| Producent | Krafft |
| Model maszyny | KF-640-H7-D4 |
| Prędkość szycia (SPM) | 2000 |
| Zastosowanie | Materiały ciężkie |
| Długość ściegu | 8mm |
| Typ transportu materiału | stopkowo-ząbkowy |
| Dodawanie pojedyńczego ściegu | TAK |
| Wysokość podnoszenia stopki | 16mm |
| Automatyczne pozycjonowanie igły | TAK |
| Automatyczne obcinanie nici | TAK |
| Automatyczne podnoszenie stopki | TAK |
| Automatyczne ryglowanie | TAK |
| Rygiel zaszewkowy | TAK |
| System smarowania | centralne |
| Moc silnika | 750W |
| Typ silnika | Direct-Drive |
| System igieł | DPx17 / 135x17 |
| Oświetlenie | LED |
